Kayıtlı değil misiniz ?
Kullanıcı adı ve şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayınız.
Firma
Adı Soyadı
Şifre
Ülke
Adres
Tel. No.
E-posta
Ürünler
Açıklama
Autonics Turkey Website - Sensörler, Kontrol Cihazları, Hareket Cihazları, Gösterge Işıkları - Autonics 241
 
Satış Sonrası Servis
Merkez ofis ve küresel satış/destek ağı irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Autonics'in müşteri memnuniyeti geliştirilmesi üzerinde duruluyor küresel pazarlama ağı
üzerinden nitelikleri hizmetler sunarak.
#402-303, Bucheon Techno Park, 655, Pyeongcheon-ro, Wonmi-gu, Bucheon, Gyeonggi-do, 420-734, Korea
82-32-610-2730    82-32-329-0728
sales@autonics.com

Asya-Pasifik

Kore | Headquarters

18, Bansong-ro 513beon-gil, Haeundae-gu, Busan, Korea, 48002
+82-51-519-3232,
+82-51-519-3031
master@autonics.com
http://autonics.co.kr

Çin | Autonics electronic(Jiaxing) Corporation

#301 YUNHAI ROAD Jiaxing, Zhejiang, China
+86-573-8216-1900,
+86-573-8216-1917
china@autonics.com
http://autonicschina.com

Hindistan | Autonics automation india private limited

Plot No.D-28/9, TTC MIDC Turbhe, Navi Mumbai- 400705
+91-22-2768-2570,
                    1800-220-899 (Only available in India).
india@autonics.com
http://autonics.co.in

Endonezya | PT. Autonics Indonesia

JI. Dewi Sartika No. 171, Jakarta Timur Indonesia
+62-21-8088-8815,
+62-21-8088-4440
indonesia@autonics.com
http://ida.autonics.com

Japonya | Autonics Japan Corporation

6F-B Nakamura bldg, shimbashi 4-24-11 minato-ku,Tokyo
+81-3-36435-8380,
+81-3-3-6435-8381
ja@autonics.com
http://autonics.jp

Malezya | Mal-Autonics Sensor sdn. Bhd

Unit No 613&614, Block A. Kelana Business Centre 97,
Jalan SS7/2, Kelana Jaya, 47301 Petaling Jaya,
Selangor Malaysia.
+60-3-7805-7190,
+60-3-7805-7193
malaysia@autonics.com
http://autonics.com.my

Vietnam | Cong Ty Tnhh Autonics Vina

R. 403, Floor 4, Han Viet Office Building, 203 Minh Khai Street, Minh Ward, Hai Ba Trung Dist., Hanoi, Vietnam
+84-24-3632 0201,
vietnam@autonics.com
http://autonics.com.vn

Amerika

Brezilya | Autonics do Brasil Comercial Improtadora
                    Exportadora Ltda

Rua Bragança Paulista,678, Vila Cruzeiro – São Paulo-SP Brasil CEP: 04727-001
+55 11-2307-8480, +55-11-2308-8661, 3195-4610
+55-11-2309-7784
comercial@autonics.com.br
http://autonics.com.br

Meksika | Autonics Mexico S.A. DE C.V.

Av. Doctor Gusravo Baz Prada no. 98 Int 7 Fracc. Indutria Alce Blanco, Naucalpan de Juarez,
Estado de Mexico C.P. 53370
+52-55-5207-0019, +52-55-5533-8927,
+52-55-1663-0712
ventas@autonics.com.mx
http://autonics.com.mx

A.B.D. | Autonics USA, Inc.

1353 Armour Blvd, Mundelein, IL 60060
(866) 862-2602,
(847) 680-8155
sales@autonicsusa.net
http://autonicsonline.com

Avrupa

Rusya | Autonics Corp. Russsia Representative
                    Office

Office 289, str. Kotsyubinskogo, 4,Moscow, 121351, Russia
+7-495-660-10-88,
+7-495-660-10-88
russia@autonics.com
http://autonics.ru

Türkiye | Autonics Otomasyon Ticaret Ltd. Sti

Serifall Mh. Turker Cd. Burhan SK, No:21 Kat:2 Umraniye, Istanbul, Turkey
+90-216-365-9117, +90-216-365-9113,
+90-216-365-9112
turkey@autonics.com
http://autonics.com.tr

Orta Doğu

İRAN | Autonics Corp. Iran Representative Office

Unit 18, 4F, No.38, at the Corner of 11th St, Bokharest Ave, Argentine Sq, Tehran, Iran
98-21-8872-7251~2,
98-21-8872–8556
iran@autonics.com
http://ir.autonics.com