Kayıtlı değil misiniz ?
Kullanıcı adı ve şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayınız.
Firma
Adı Soyadı
Şifre
Ülke
Adres
Tel. No.
E-posta
Ürünler
Açıklama
Autonics Turkey Website - Sensörler, Kontrol Cihazları, Hareket Cihazları, Gösterge Işıkları - Autonics 241
 
Küresel Ağlar
Autonics ürünlerini küresel standartlara uygun şekilde üretmekte ve dünya genelinde 11 denizaşırı ofisi ve sayısız distribütörü aracılığı ile 100'ü aşkın ülkede dağıtımını sağlamaktadır. Yönetimimiz ağırlıklı olarak küresel pazarlara yatırımlar şekline olup, dünyanın tüm köşelerindeki müşterilere artırılmış üretkinlik sağlamak için çalışmaya devam etmektedir.
Asya-Pasifik
Güney Kore, Busan merkezli Autonics Asya'da 7 satış ofisine sahiptir. Kore ve Çin'deki üretim tesisleri ve Çin, Hindistan, Endonezya, Japonya, Malezya ve Vietnam'daki satış ofisleri vasıtası ile kullanıcılarına Asya genelinde geniş kapsamlı endüstriyel otomasyon çözümleri sunmaktadır. Asya'nın bir çok kesimlerinde güvenilir bir marka haline gelmiş olan Autonics, Asya'nın her köşesine ve ötesine nüfuz etmeye çalışmaktadır.
 
MERKEZ(KORE)
ÇIN
HİNDİSTAN >
ENDONEZYA
JAPONYA
MALEZYA
VIETNAM
HİNDİSTAN
Bütüncül Endüstriyel Otomasyon Çözüm Tedarikçisi, dünya çapında 100 ülkeye ileri seviyede ve verimli sensör ve kontrol aygıtları tedarik etmektedir. *BRIC ülkelerinden biri olan Hindistan(India), on yıl içerisinde büyümenin ana kaynağı olma, muhtemelen yirmi yıl içerisinde de hakim güç olma potansiyeline sahiptir. Autonics-Hindistan, ülke ekonomisine katkıda bulunarak ve Hindistan endüstrisini bağımsız hale getirerek, ülkede büyümeyi hedefliyor.



Autonics Automation India Pvt Ltd.
G174, 175, Haware Fantasia Business Park, Navi mumbai Vashi, Sector 30A, Vashi, Mumbai, Maharashtra 400703.
91-22-2781-4305, 91-22-27814518, ☎ Toll Free : 1800-22-0899 (Only available in India)
91-22-2781-4518
india@autonics.com
http://www.autonics.co.in
Delhi Office (Northern Regional Office)
SCO 39,3rd floor,Sector 12A Huda Market, Old Delhi Gurgaon Road,Gurgaon-122001.
(0124) 4053891, (+91) 9818003754.
delhi01@autonics.com
Mumbai Office
91-81-0811-9091, 91-93-2361-8620
india03@autonics.com
Rajasthan Office
8890068084
rajasthan01@autonics.com
Punjab Office
9872623609
punjab01@autonics.com
Uttar Pradesh Office
09818003714
delhi02@autonics.com
Haryana Office
9910185260
haryana01@autonics.com
Chennai Office(Southern Regional Office)
Plot No.121/2, Samayapuram Nagar 4th Street, Samayapuram Main Road, Karampakkam Porur, Chennai - 600 116.
91-87-5457-3963, 91-87-5457-3948, 91-87-5457-3948
chennai00@autonics.com
Ahmedabad Office
217, 2ND FLOOR, ARWIND TRADE SQUARE, KHOKHRA CIRCLE, MANINAGAR(E), AHMEDABAD - 380026
91-99-0995-9416
gujarat@autonics.com
Vapi Office
91-99-09959418
gujarat01@autonics.com
Bangalore Office
91-99-4500-6260
bangalore01@autonics.com
Pune Office
Shop LG-02, Ashoka Mall, Bund Garden Road, Pune - 411001 Opposite Sun N Sand Hotel
91-81-0811-7975, 91-81-0811-7976
pune01@autonics.com